MINIMALISTICKÝ STYL ZAMĚŘENÝ NA VÁS

Časté dotazy

Ať již budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se nás zeptat. Nicméně pro mnohé obecnější dotazy Vám snad pomůže naše sekce časté dotazy.

Tím, že se mě zeptáte! Pojďme si popovídat. Řekněte nám svůj příběh a čeho chcete dosáhnout a my Vám pomůžeme s možnostmi a poradenstvím. Chceme, abyste se k nám vraceli, a proto vždy dbáme na to, aby naše rady byly jasné, upřímné a abychom měli Vaše cíle přímo na prvním místě všech návrhů, které Vám dáme.

To závisí na Vašich potřebách a strategii. Pro dobrou strategii sociálních médií a webových stránek Vám může stačit 10 obrázků. Nebo vám možná 50 poskytne vhodnější množství možností. Pomozte nám pochopit vaše plány a my Vám v tomto ohledu pomůžeme naším odborným poradenstvím.

Přesně pro tuto situaci je možné vytvořit balíčky snadného obsahu. Za měsíční poplatek se mnou můžete pravidelně fotografovat po celý rok. Zaplatíte méně a získáte více! Máme možnosti, které vyhovují většině požadavků, takže pokud chcete znát podrobnosti, neváhejte se zeptat a dejte nám vědět.

Snažíme se, abyste náhledy obdrželi pokud možno do 2 pracovních dnů (po-pá). Finální úpravy se snažíme mít u Vás do 5 pracovních dnů od obdržení vašeho konečného výběru. Obvykle je to mnohem dříve. Nicméně pokud by mělo dodání trvat déle, budete o tom včas informováni.

Něco jako „nejlepší“ lokalita úplně neexistuje. Jen taková, která je pro focení vhodná, a taková, která není! Popovídáme si o tom, co od focení očekáváte, a probereme vhodná místa. To správné bude záviset na tom, jaké poselství chcete vyslat. Náš fotograf Vám pomůže se rozhodnout.

Pro jednotlivá jednorázová fotografická sezení to bohužel není možné. Platbu je třeba provést do dne fotografování.

Můžete se však připojit k ostatním menším klientům do výhodného programu a zorganizovat společné focení v jeden den. Napište nám pro více informací.

Samozřejmě, jen to závisí na okolnostech dalšího programu v daný den. Čas navíc je zpoplatněn.

Je to něco, na čem přímo nebazírujeme, život se někdy stane, nicméně komunikace a upřímný přístup je základ.

Žádáme tedy jen o co nejdelší upozornění a upřímnou komunikaci. Ve většině případů můžeme termín přesunout, pokud je to potřeba.

Naše „časté dotazy“ nestačily a stále na nás máte otázku?
Vůbec nic se neděje. Neváhejte se nás zeptat! Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře níže a my se Vám obratem ozveme.

Zaujali jsme
Vás?

Udělejte krok kupředu k Vašim cílům. Zanechejte nám Váš kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Služby

Vytvořeno s ♥️ v Praze  © 2023 Milo Adams & IVAE studio
Projekt je součástí – In Vino Ars Est s.r.o. C 222438 vedená u Městského soudu v Praze, IČ 02686864, DIČ CZ02686864